Senioři SLZa Břeclav

NAŠE AKCE

   26.ledna 2018 se konal 

Okresní sněm KČP v  Břeclavi.

V pátek 26.ledna 2018 se sešli členové a sympatizanti na Okresním sněmu OR KČP v  Břeclavi. Zhodnotili činnost své organizace za uplynulé období, vyslechli si informaci o hospodaření, potvrdili stávající výbor, zvolili delegáty na Krajský sněm, který se bude konat v Brně dne 24.3.2018 a odsouhlasili si Plán práce na rok 2018. Byla zde předána ocenění nejaktivnějším členům za propagaci a činnost v KČP. Mezi hosty byla delegace ze spřátelené organizace KČP z Ostravy a z Olomouce. Přátelé z Ostravy nám předali obraz připomínající bývalé dobré časy ostravských hutí. Po oficiální části následovala družná debata.  Ostatní fotografie ve fotogalerii.                                            SM

Beseda v Klubu seniorů.

Ve středu 17.ledna 2018 přišel pan inženýr Morc do našeho klubu a udělal nám přednášku o cestě Transsibiřskou magistrálou z Moskvy do Vladivostoku. 

Po trati Transsibiřské magistrály, jednoho ze zázraků světového stavitelství. Z Moskvy do Vladivostoku se jede 164 hodin napříč dvěma kontinenty a občas i rychlostí 140 km/hod. Projede se 89 měst a překročí 16 velkých řek a sedm časových pásem. Trať vede přes řeku Amur po nejdelším mostě měřícím 2568 metrů a po břehu největší světové zásobárny pitné vody jezera Bajkal.

Cesta trvala sedm dní a vedla z Moskvy přes Kazaň, Jekatěrinburg, Novosibirsk, Krasnojarsk, Irkutsk, jezero Bajkal, Chabarovsk až do Vladivostoku. Děkujeme za krásné povídání a promítnutí fotografií z různých zastávek této jistě velmi zajímavé cesty. 

                                                    Vlastimil Maděra

Další fotografie ve foto galerii.


Váš text začíná právě zde. Klikněte a můžete začít psát. Rem aperiam eaque ipsa quae ab illo inventore veritatis et quasi architecto beatae vitae dicta sunt explicabo nemo enim ipsam voluptatem quia voluptas sit.

Quia voluptas sit aspernatur aut odit aut fugit sed quia consequuntur magni dolores eos qui ratione voluptatem sequi nesciunt neque porro quisquam est qui dolorem ipsum quia dolor sit amet consectetur adipisci velit sed quia non numquam eius.